Kombuļu Inese brīvdienās uzstājas, pozē uz dzelzceļa sliedēm un laiž klajā jaunu dziesmu!

2 komentāri

Spriežot pēc Ineses Saulītes jeb nu jau precētās Addario Facebook profila, brīvdienās dziedātāja paspējusi gan uzdziedāt kādā ballītē, gan arī atpūsties ar savu mīļoto vīru un dēlu, gan arī izlaist jaunu dziesmu!

Par to, kur tieši noticis Addario privātais koncerts, portālam Skaties.lv informācijas nav, vien zināms, ka video vietnē YouTube publicēts, kā viņa izpilda savu zelta skaņdarbu, ar kuru kļuva populāra visā valstī – Dzīvo Tā! Savā Facebook profilā ar pavadošo tekstu: “Izbaudīju katru mirkli no katras dienas… Un turpināšu tādā garā arī…”, Inese nopublicējusi vairākas bildes, kur ir gan kopbildes ar cilvēkiem, kuri viņu uzaicinājuši uzstāties, kā arī pastaiga pa, iespējams, dzimtajiem Kombuļiem, kurās viņa mīļi apskāvusi savu jaunlaulāto vīru, kā arī pozējot puķēs, uz akmens, starp sliežu posmiem stārķītī, kā arī pie dažādiem kokiem.

Kombuļu Ineses brīvdienas

Spriežot pēc ievietošanas datuma, šī lieliskā diena norisinājusies šogad līdz šim siltākajā pavasara (un, protams, arī visa gada) siltākajā dienā, 11. aprīlī. Bet tas vēl nav viss – viņas YouTube kontā parādījusies jauna dziesma, ar nosaukumu IEMĪLIES, kas nozīmē, mūziķe turpina darboties pilnā sparā, ne tikai koncertējot ar vecajām dziesmām, bet radot arī jaunas.

Jauna dziesma

Superhits – Dzīvo TĀ!

2 komentāri

TOP komentāri

  • Pārsla
    0

    Pārsla

    Man patīk!

    15.04.2015 12:11

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas