Kobeina atraitne un meita pēc pieciem gadiem satiekas filmas pirmizrādē

0 komentāri

Sandensas kinofestivālā ASV pirmizrādi piedzīvojusi dokumentālā filma par grupas Nirvana solistu Kurtu Kobeinu. Uz pirmizrādi bija ieradusies arī Kobeina atraitne Kortnija Lova ar meitu Frensisu Bīnu.

ASV Jūtas štatā notiekošo Sandensas kinofestivālu ir dibinājis aktieris Roberts Redfords. Festivāla uzmanības centrā ir neatkarīgais kino. Viena no filmām, kurām šogad pievērsta liela uzmanība, ir dokumentālā filma par Kurtu Kobeinu. Tās pirmizrādes dēļ pirmo reizi piecu gadu laikā bija satikusies Kobeina atraitne Kortnija Lova un viņas meita Frensisa Bīna, kura ir filmas producente.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Filmas režisors ir savulaik Oskara balvai nominētais Brets Morgens.

Dokumentālajā filmā stāsts par Nirvanas solistu tiek izklāstīts, izmantojot ģimenes videoarhīvu, Kobeina mākslas darbus, viņa uzņemtās fotogrāfijas un dienasgrāmatu. Tajā iekļauti arī iepriekš publiski nerādīti videomateriāli, kā arī vairākas dziesmas, kas publiski atskaņotas pirmo reizi. Turklāt šī ir pirmā dokumentālā filma, ko oficiāli apstiprinājusi Kobeina ģimene.

1994. gadā Kurts Kobeins 27 gadu vecumā izdarīja pašnāvību. Pērn grupa Nirvana tika uzņemta Rokenrola slavas zālē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas