Ko savā Spotify klausās Vārpiņa, Bībers un Andžāns – skaidro eksperti!

0 komentāri

Interneta vietnē Spotify ir iespēja izveidot savu mīļāko dziesmu izlasi. Sabiedrībā zināmu cilvēku gaumi un izvēli komentēs divi mūzikas eksperti – Uldis Rudaks un Guntars Račs. “Sekotājiem ir ļoti svarīgi, ko tu klausies, jo viņiem šķiet, ka personīgi piekļūst pie kaut kādas informācijas, kuru nezina citi,” skaidro Račs.

TV3 Ziņu moderatore Agnese Vārpiņa izveidojusi trīs dziesmu sarakstus. Pēc nosaukumiem spriežot, viņa tos piemērojusi katram dzīves gadījumam. “Sāk veidoties piektdienas vakara “pārtijs”, “longdrinks”, sākas šī te “pleijliste” Alabama Shakes, un visi labi jūtas. Visi ir moderni cilvēki, ir forša mūzika. Šo te “longdrink” kādreiz pamēģināšu uzlikt, kad sanāks draugi un viesi. Tā kā Agnesei paldies!” tā mūzikas eksperts Račs saka par šo izlasi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Populārā amerikāņu dziedātāja Britnija Spīrsa izveidojusi astoņus dziesmu sarakstus – pārsvarā tajās dominē sieviešu dziedātājas. “Man ir tāda sajūta, ka viņai gaumes nav vispār,” smejas mūzikas pazinējs Uldis Rudaks. “Šāda gaume liecina par cilvēku; vai no tā, ka tas ir mākslīgi veidots, lai varētu rasties kaut kāds konkrēts iespaids, vai arī tam cilvēkam ir pilnīgi vienalga, ko klausīties.”

VIDEO

Tikai vienu dziesmu sarakstu izveidojis kanādiešu popdziedātājs Džastins Bībers. Tajā viņš iekļāvis arī savas iedziedātās dziesmas. “Kāds no slavenajiem mūziķiem ir teicis – ja tu neuzskati savu grupu par labāko pasaulē, tad kāda vella pēc to kāds cits uzskatītu par tādu. Un tad attiecīgi Džastins Bībers “pleijlistē” ieliek sevi, klausās un priecājas!” komentē Rudaks.

Aktieris Gints Andžāns ir izveidojis septiņas izlases, viena no tā domāta skriešanai. “Tā ir ļoti moderna lieta visā pasaulē, un mūzikas industrija uz šo te skriešanas lietu pat ir ļoti koncentrējusies, izveidojot gan “pleijlistes”, gan izdodot atsevišķus albumus,” zina stāstīt Račs. Savukārt Rudakam šīs izlases šķiet pieņemamas: “Ar viņu sēdēt vienā telpā un klausīties viņa mūziku nebūtu pats grūtākais, ko es savā dzīvē esmu piedzīvojis.”

Radio Star FM personība Jānis Romanovskis izveidojis vienu izlasi, kurā dominējošais mūzikas stils ir indie roks. “Es domāju, ka šī mūzika ir cita, nekā tā, ko viņš atskaņo radio ēterā, jo cilvēks nogurst no tā, kas viņam radio ir jāspēlē, un atpūtas brīdī, viņš grib kaut ko citu paklausīties,” apgalvo Uldis Rudaks.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas