Ko par Reinika Lexus saka auto eksperts?

0 komentāri

Mūziķis un šovu vadītājs Lauris Reiniks jau ilgus gadus ir uzticīgs Japānas ražojumam melnam Lexus GS 300, kuru pats sev dzimšanas dienā uzdāvināja 2008. gadā.

Reinika automašīna izvēle liecina par stabilitāti, par zināmu prāta noturību šā vārda vislabākajā nozīmē. “Labāk ir braukt ar vecāku, bet ar laba brenda automobili nekā pilnīgi jaunu kaut kādu plastmasas izstrādājumu,” mūziķa automašīnu vērtē auto eksperts Uģis Vītols. “Šis automobilis ir ļoti, ļoti prestižs, tas biznesa klases automobilis. Ja Mercedes mums kaut kādu iemeslu dēļ nav pa prātam, tad Lexus ir absolūti viņa aizvietotājs. Turklāt tiek uzskatīts, ka tas ir visklusākais auto šajā klasē,” norāda Vītols. Kā vienu no Lexus mīnusiem eksperts min palielo degvielas patēriņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Slavenā mūziķa spēkratam vairākkārt uzklupuši garnadži, kuri īpaši iecienījuši spoguļus.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas