Klūnijs sola uzstādīt kases rekordu

0 komentāri

Holivudas aktieris Džordžs Klūnijs sacēlis lielu troksni Japānā, kur ieradies, lai piedalītos jaunas filmas reklamēšanā. Nozares eksperti prognozē, ka filma Rītdienas zeme kļūs par kases grāvēju.

Savu teju 200 miljonu lielo budžetu filma jau sākusi atpelnīt. Šajās dienās to sāk rādīt ASV un Eiropā. Japānā, kur filmas pirmizrāde vēl ir tikai gaidāma, simtiem fanu pulcējās filmas reklamēšanas pasākumā, lai kaut no attāluma ieraudzīto slaveno kino aktieri un viņa jauno sievu Amalu.

Rītdienas zeme jeb Tomorrowland stāsta par kādu piedzīvojumu meklētāju Keisiju, kuras rokās negaidīti nonāk noslēpumains priekšmets, ar kura palīdzību ir iespējams nokļūt citā realitātē. Holivudas aktieris Džordžs Klūnijs filmā atveido ģēniju Frenku, kurš pievienojas meitenei noslēpumu atklāšanā.

Filmu ir režisējis ”oskarotais” Breds Bērds, bet galvenā sieviešu loma tajā ir atvēlēta jaunajai Britai Robertsonei. Tajā piedalās arī populārā seriāla Doktors Hauss galvenās lomas atveidotājs Hjū Lorijs, bet pirmās skatītāju atsauksmes liecina, ka viņa jaunākais garadarbs solās kļūt par kases grāvēju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas