Kirkorovs ar jaunu šovprogrammu atgriezīsies Rīgā

0 komentāri

29. martā Arēnā Rīga uzstāsies par Krievijas estrādes karali dēvētais Filips Kirkorovs. Viņš Rīgas publikai piedāvās jaunu grandiozu šovprogrammu Es, kas tapusi sadarbībā ar pasaulslaveno Cirque du Soleil režisoru Franko Dragoni, informē koncertaģentūras M Events pārstāve Danute Vareikaite.

Kā akcentē D. Vareikaite, izsmalcinātais un tehnoloģijām pārbagātais šovs-izrāde Es solās kļūt par bezprecedenta notikumu ne vien Krievijas, bet arī pasaules popmūzikā. Priekšnesumam horeogrāfiju veidos Tonijs Testa, kas strādājis ar leģendāro Kailijas Minogas šovu Aphrodite. Kostīmus dziedātājam radīs Krievijas augstās modes metrs Valentīns Judaškins, Itālijas modes nama Dolce & Gabbana pārstāvji, kā arī slavenais Amerikas dizainers Gregs Laurens. Īpaši jaunajai programmai radīts jauns muzikālais materiāls, bet koncertā izskanēs arī Filipa Kirkorova leģendārie hiti.

Sapnis par sadarbību ar slaveno režisoru Filipam Kirkorovam radies pirms 12 gadiem, kad viņš Lasvegasā apmeklējis dziedātājas Selīnas Dionas šovu A New Day, kuras režisors bija Franko Dragone.

Franko Dragones vīzija un fantāzijas radījušas dzīvo klasiku – Cirque du Soleil priekšnesumus Mystere un O, ka arī citus šovus, kas jau ilgus gadus skatāmi prestižākajās zālēs visā pasaulē no Arābu Emirātiem līdz Lasvegasai, no Neapoles līdz Makao.

Šovs Es ir divu spilgtu zvaigžņu – dziedātāja un režisora vairāku gadu kopdarba rezultāts. Kopīgajā daiļradē, priekā un pārdzīvojumos, vienotībā un pretstatos Kirkorovs un Dragone atklāj jaunus horizontus, atklāj sevi no jauna, atklāj to mums – skatītājiem, akcentē D. Vareikaite.

Šovs Es pirmo reizi publikai tiks demonstrēts 2016. gada martā Maskavā Valsts Kremļa pilī. Gandrīz uzreiz pēc pirmizrādes 29. martā to varēs noskatīties arī Arēnā Rīga.

FOTO: Kirkorovs viesojas Latvijā iepriekšējos gados

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas