Kinoblogeri aicina uz izdzīvošanas drāmas Mežone īpašo seansu

0 komentāri

26. janvārī 20:30 kinoteātrī Kino Citadele notiks Kinoblogeri piedāvā organizētais īpašais pirmizrādes seanss filmas Dalasas pircēju klubs režisora Žana-Marka Valī jaunākajai kinolentei Mežone (Wild) ar Rīzu Viterspūnu galvenajā lomā.

Brīdī, kad dzīve kļūst pārāk neizturama un problēmas ir samilzušas tik lielas, ka ar tām nevar tikt galā, populārs veids, kā šo grūto periodu pārdzīvot, ir mesties pie dabas krūts, kur bēdas un nelaimes, šķiet, atrisinās un kļūst saprotamas gandrīz vai pašas no sevis. Šādu pieeju uz lielā ekrāna izmēģinājuši daudzi – tiesa, ar ļoti dažādām sekām tas redzams filmās Into the Wild, 127 Hours, nesenā Tracks – , un reizēm tā patiešām nostrādā.

Filmas Mežone centrā ir Šerila Streida. Pārcietusi neveiksmīgas laulības un mātes nāvi, zaudējusi jebkādu cerību uz laimi, viņa pieņem negaidītāko lēmumu savā dzīvē – doties vairāk nekā 1,5 tūkst. kilometru garā pārgājienā pa Klusā okeāna piekrastes kalniem. Pārbaudījumi, kuri sastopami šajā bīstamajā ceļojumā, neatgriezeniski izārstē viņu no dvēseles ciešanām, taču maksa par to ir neticami augsta…

Filma ir balstīta uz Šerilas Streidas, kura pati bija devusies šajā garajā gājienā pa dabas mežonīgajām takām, autobiogrāfiju. Baumo, ka šī loma Viterspūnai varētu sagādāt otro Oskaru karjerā.

Pirms filmas seansa ikviens aicināts uz sarunu ar Dāvis un Ulrika Plotniekiem – ceļotājiem, piedzīvojumu meklētājiem, Santjago ceļa gājējiem un grāmatas Santjago ceļu ejot autoriem.

Biļetes pieejamas Kino Citadele un mājaslapā www.forumcinemas.lv

Sīkāk par pasākumu iespējams uzzināt kinoblogeri.lv.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas