Kings of Leon 24 stundas diennaktī

0 komentāri

25. jūnijs vairs nav aiz kalniem, kad Rīgā, uz Mežaparka estrādes skatuves kāps pēdejo gadu viena no pieprasītākajām grupām pasaulē “Kings of Leon”. Par godu šim notikumam “Radio 5” savā mājaslapā, atvēlot tam atsevišķu kanālu, piedāvā lielisku iespēju kvēlākajiem šis grupas faniem tās ierakstus klausīties 24 stundas diennaktī.

“Radio 5” par godu “Kings of Leon” atvēlējusi atsevišķu kanālu, kurā klausītājiem būs iespēja dzirdēt visu rokgrupas repertuāru. Ja arī Tu vēlies noskaņot sevi pēcjāņu lielkoncertam Mežaparkā, pieslēdzies šeit!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunā raidstacija oficiāli darbojas tikai divus mēnešus, taču ar savu aktīvo sociālo dzīvi parādījuši, ka nākotnē viņiem ir potenciāla iespēja kosties ar lielajiem radio dūžiem. Neskatoties uz diskusijām un pat kritiku, kas raisījās sabiedrībā par tam piešķirtā gandrīz divu miljonu eiro finansējuma lietderību, pagaidām tomēr “Radio 5” vadība aicina sagaidīt reitingus, lai varētu kaut ko komentēt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas