King Charles koncertu Rīgā iesildīs mūziķa māsa Wednesday

0 komentāri

Piektdien, 5. decembrī, Palladium Rīga ar jaunu programmu atgriezīsies viens no latviešu publikas iemīļotākajiem mūziķiem King Charles. Koncertu iesildīs mūziķa jaunākā māsa, dziesminiece Wednesday, informē Positivus Music pārstāve Linda Igolniece.

Ekstravagantais mūziķis King Charles, īstajā vārdā Čārlzs Kosta, ir viens no daudzsološākajiem britu alternatīvās, indie un folkroka skatuves pārstāvjiem, turklāt viņu viennozīmīgi var dēvēt par vienu no gaidītākajiem māksliniekiem Latvijā. Kopš savas muzikālās karjeras uzsākšanas 2007. gadā King Charles ir devies koncertturnejās kopā ar Lauru Mārlingu, Noah and the Whale, kā arī Mumford and Sons, ar kuriem kopā ierakstīts liriskais singls The Brightest Lights. Šovasar Positivus festivālā King Charles uz Nordea skatuves sniedza visapmeklētāko koncertu festivāla trīs dienu laikā. Tāpat dziesminieka priekšnesums izrādījās viens no skatītākajiem koncertiem pirmajā festivāla pop up TV kanālā Eiropā – Positivus TV.

Koncertu Palladium Rīga 5. decembrī iesildīs jaunā britu mūziķe un King Charles māsa Klaudija Kosta (Claudia Costa), kura šovasar ar pseidonīmu Wednesday izdeva savu debijas EP. Jaunā mūziķe sāka komponēt un izpildīt savas dziesmas jau, studējot universitātē, uzstājoties brīvā mikrofona vakaros Londonā un Oksfordā. Rodot iedvesmu no tādām mūziķēm kā Lana del Reja, Lissie, Haim, Lykke Li u.c., Wednesday radītā mūzika ir reizē spēcīga un saviļņojoša, atspoguļojot mūziķes dabisko rotaļīgumu un romantisko dabu. Patlaban uzturoties Parīzē, Wednesday ar grupu drīzumā dosies savā pirmajā Eiropas koncertturnejā.

Biļetes uz koncertu nopērkamas palladium.lv un visās Biļešu servisa kasēs. Biļetes cena, sākot no 25 eiro. Palladium durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas no plkst. 19.00. Koncerta iesildītāja Wednesday savu priekšnesumu sāks 20.00, savukārt King Charles uzstāsies plkst. 21.00.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas