Kevins Speisijs ielauzies videospēļu pasaulē

0 komentāri

Jaunākā pasaules pelnošākās videospēles Call of Duty versija solās būt īpaši interesanta. Tajā piedalās viena no spožākajām Holivudas zvaigznēm – aktieris Kevins Speisijs.

Šonedēļ klajā nākušajā Call of Duty spēlē Advanced Warfare Oskara balvu ieguvušais aktieris Kevins Speisijs atveido ļaundari Džonatanu Aironu (Jonathan Iron), kurš vada lielu privāto militāro uzņēmumu un ir viens no ietekmīgākajiem cilvēkiem pasaulē.

K. Speisijs atzina, ka ir sajūsmināts par iespēju ielauzties spēļu pasaulē, norādot, ka vienmēr bijis ieinteresēts izmēģināt ko jaunu. Aktieris norādījis, ka viena no būtiskākajām atšķirībām starp piedalīšanos videospēles tapšanā un filmēšanos kino ir tas, ka šajā gadījumā scenārijs bijis vairāk kā ideju un konceptu apvienojums; nav bijis tik daudz pierasto dialogu, kā tas mēdz būt, filmējoties filmās vai seriālos.

Kopš pirmās spēles klajā laišanas 2003. gadā Call of Duty sērijas ir kļuvušas par pasaules spēļu industrijas vispopulārāko franšīzi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas