Ķestera bijušais suns izvērtis ”policista” karjeru

0 komentāri

Seriāla UgunsGrēks viesnīcas saimnieciskais direktors Fēlikss, ikdienā Dailes teātra aktieris Ģirts Ķesteris, aptuveni pirms trīs gadiem no patversmes paņēmis kucēnu.

”Paņēmu sunīti no patversmes, savukārt šā sunīša liktenis nav būt kopā ar mani, bet kopā ar pašvaldības policistu Kuldīgā,” no patversmes paņemtā suņuka dzīves līkločus atklāj Ķesteris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aktieris uzskata, ka lēmumam par dzīvnieka pieņemšanu savās mājās jābūt atbildīgam.

”Ne vienmēr mēs esam tiesīgi ņemt dzīvnieku sev līdzās. Bieži vien es skatos uz mežonīgo dzīves tempu ikdienā – es pavēroju sevi –, un ja kaķēns nepārtraukti ilgosies ar sāpīgu sejas izteiksmi pēc sava saimnieka, tas man būs daudz grūtsirdīgāk nekā šajā gadījumā, jūs labi atgādinājāt – ir iespējas ziedot. Ziedot ir normāls veids, kā palīdzēt šajā situācijā,” raidījumam Bez Tabu atzīst Ķesteris.

Otra iespēja, ka palīdzēt patversmes dzīvniekiem, ir iesaistīties brīvprātīgo darbā patversmē.

Vairāk skaties video!

 

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

Akcijas organizatori

 

Akcijas dalībnieki

 Ķepas meklē mājas dalībnieki

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas