Kerijs un Daniels atgriežas ar Stulbs un vēl stulbāks 2

0 komentāri

Amerikāņu komiķi Džims Kerijs un Džefs Daniels atgriezušies uz lielajiem ekrāniem ar komēdijas Stulbs un vēl stulbāks (Dumb and Dumberer) otro daļu. Latvijas kinoteātros filmu varēs skatīt no nākamā gada janvāra.

Kopš pirmās Stulbs un vēl stulbāks filmas pagājuši 20 gadi. Lai gan ne visiem bija pa prātam vienkāršais divu draugu humors, daudzi 1994. gadā tapušo filmu dēvēja par vienu no smieklīgākajām komēdijām pēdējās desmitgadēs. Nu ir pagājušas divas dekādes, un abi aktieri atkal ir satikušies, lai vēlreiz pārsteigtu skatītājus.

Filmas sižeta pamatā ir jauns abu draugu ceļojums. Herijs Duns un Lojs Kristmass dodas ceļā, lai atrastu Herija sen pazudušo meitu, taču draugi šajā ceļā atrod ne tikai pazudušo bērnu, bet arī jaunu mīlestību. Lods, par nelaimi savam draugam, iemīlas Harija meitā.

ASV kinoteātros filmu būs iespējams vērot jau pēc divām nedēļām, bet Latvijas kinoteātros filma būs skatāma no nākamā gada 9. janvāra.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas