Keitijas Perijas koncertu Rīgā iesildīs Charli XCX

0 komentāri

ASV mūzikas zvaigznes Keitijas Perijas uzstāšanos, kas nākamā gada 15. martā notiks ”Arēnā Rīga”, iesildīs angļu dziedātāja un dziesmu autore Charli XCX, vēsta koncertaģentūra ”FBI”.

Britu dziedātājas Charli XCX skaņdarbs ”Boom Clap”, kas iekļauts filmas ”The Fault in Our Stars” oficiālajā skaņu celiņā, nodrošināja dziedātājai sesto vietu Lielbritānijas singlu topā, kā arī stabilu vietu ASV, Austrālijas, Kanādas, Jaunzēlandes un Īrijas Top 10. Dziedātājas jaunākais albums ”Sucker” pie klausītājiem nonāks oktobrī.

Jau vēstīts, ka Keitija Perija (Katy Perry) Rīgā ieradīsies ”Prismatic” turnejas ietvaros, kas būs viena no tehniski iespaidīgākajām koncerttūrēm 2015. gadā. Pati mūziķe jauno šovu raksturo kā ”svētkus acīm”. Neskaitāmas kostīmu maiņas, seši cēlieni, kuros klātesošie tiks aizvesti teatrālā laika ceļojumā no senās Ēģiptes līdz 1980. gadu spilgtajām ballītēm, iespaidīgas skatuves transformācijas – tas viss raksturo jauno Keitijas Perijas priekšnesumu.

Keitijas Perijas ”Prismatic” turnejas koncerti izpelnījušies izcilas atsauksmes ārvalstu presē. Piemēram, ”Financial Times” mūzikas apskatnieks dziedātājas šovam piešķīris piecas no piecām iespējamajām zvaigznēm, nodēvējot šovu par ”vizuāli satriecošu”. Savukārt respektablā izdevuma ”Rolling Stone” koncertu apskatnieks slavina Perijas uzstāšanos kā ”skaļu, košu un neaptverami aizraujošu”.

Biļetes uz Keitijas Perijas koncertu Rīgā nopērkamas www.ticketpro.lv un ”Ticketpro” kasēs. Skatuvei aizņemot gandrīz pusi no ”Arēnas Rīga” laukuma, stāvlaukumā pieejamas vien 2 400 stāvbiļetes, ierasto 4 500 vietā. Biļetes maksā sākot no 49 eiro. Koncertā būs arī īpaša fanu zona tikai 480 apmeklētājiem, kas atradīsies grandiozās skatuves iekšpusē – šādas biļetes cena ir 85 eiro.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas