Kaža uzstāsies EuroPride pasākumā Praida namā

1 komentārs

Sabiedrībā pretrunīgi vērtētās EuroPride 2015 nedēļas laikā norisināsies vairāk nekā 50 cilvēktiesību, kultūras un izklaides pasākumi. Vienā no tiem piedalīsies arī mūziķis Kārlis Būmeisters jeb Kaža.

Visu nedēļu Kaņepes Kultūras centrā darbu turpinās Praida nams, kurā norisināsies virkne tematisko darbnīcu. 19. jūnijā pa dienu Kaņepes Kultūras centrā norisināsies darbnīca, kurā slavenais ASV kantrī mūziķi Stīvs Grands (Steve Grand) stāstīs par savām gaitām mūzikā un pieredzi ar pūļfinansējuma tīmekļvietni Kickstarter. Darbnīcas sākumā plānota saspēlēšanās jeb jam session, kurā amerikāņu mūziķis uzstāsies kopā ar Kārli Būmeisteru jeb Kažu.

Latviešu mūziķi Inese Bērziņa un Egils Leimanis apstiprinājuši dalību arī EuroPride 2015 gājiena noslēgumā Vērmanes dārzā 20. jūnijā, kur viņi dalīs skatuvi ar Stīvu Grandu, Mariju Katsevu (Ukraina), grupu Betty (ASV) un grupu New Male Privilage (Dānija).

1 komentārs

TOP komentāri

  • laikam
    0

    laikam

    dzīvnieks

    16.06.2015 18:36

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas