Kaupers, Pauls, Aminata, Dambis un citi mūziķi ieskaņo īpašu Ziemassvētku dziesmu

3 komentāri

20 spilgtākajiem Latvijas mūziķiem apvienojoties “zvaigžņu korī”, tapusi īpaša Ziemassvētku dziesmu Divas dvēseles. Projektam, kura sastāvā ir tādi mūziķi un vokālisti kā Raimonds Pauls, Renārs Kaupers, Dambis un citi, dots nosaukums Kaut kur Ziemeļos. 

Mūziķis Ralfs Eilands, viesojoties Renāra Zeltiņa šovā, atklāja, ka viņam tapusi melodija un piedziedājums, un dziesmas pabeigšanu kavē vien teksta trūkums. R. Zeltiņš iesaistījās dziesmas tapšanā, uzrakstot pirmo rindiņu un ieteica iesaistīt citus Latvijā labi zināmus mūziķus. Lai pabeigtu Divas dvēseles motīvu, roku pielika Igo, Māra Upmane-Holšteine, Goran Gora, Rolands Ūdris, Juris Kaukulis, Agnese Rakovska, Aminata, Jānis Aišpurs, Renārs Kaupers, Intars Busulis un Dons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Studijā Ralfam pievienojās Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Aija Vītoliņa, Kristīne Prauliņa un pārsteidzoši – arī Dambis, īstajā vārdā Raimonds Lagimovs, no rokgrupas Inokentijs Mārpls. Lielākais gandarījums Ralfam esot, ka dziesmas ieskaņošanā piedalījās arī maestro Raimonds Pauls, kurš iespēlēja viņa sacerēto melodiju.

Instrumentālo pavadījumu iespēlējuši grupas DaGamba mūziķi, stīgu kvartets Kvartz, Reinis Briģis, bungas – Andris Buiķis, kā arī krāšņais Rīgas Gospelkoris ar Reiņa Ozoliņa līdzdalību.

Dziesma vietnē Youtube kļuvusi par hitu, jo kopš tās video publicēšanas 18. decembrī tā skatīta vairāk nekā 83 tūkst. reižu.

Foto

Video

3 komentāri

TOP komentāri

 • Sniegbaltīte
  +2

  Sniegbaltīte

  Paldies par šo dziesmu! Dzima Ziemassvētku sajūta.

  21.12.2015 08:34

 • Lasītājs
  0

  Lasītājs

  Un pat tagad, kad Ziemassvētki ir aiz muguras - tas skan labi un izjusti!!! Lieliski!!

  13.01.2016 23:51

 • Mārīte
  0

  Mārīte

  Pa smuko...labs darbiņš PALDIES:)

  29.12.2015 00:30

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas