Kaukulim vidusskolas izlaidums bijis īpaši gaidīts

0 komentāri

Grupas Dzelzs vilks solista Jura Kaukuļa vidusskolas izlaidums bijis pirms 27 gadiem. Viņš absolvējis Mālpils vidusskolu.

”Izlaidums bija ļoti gaidīts. Gribējās skolu beigt, lai tas viss ir aiz muguras. Skola bija jauka, viss bija ļoti feini, bet gribējās iet tālāk uz priekšu,” šodien atceras mūziķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Gan svinīgā, gan neoficiālā daļa bijusi Mālpils vidusskolas aktu zālē. Kaukulis pats savā izlaidumā arī spēlējis, jo jau tolaik bijusi sava grupa.

Mūziķis Ralfs Eilands pirms diviem gadiem absolvējis Rīgas Valsts 3. ģimnāziju. Viņš izcēlies ar oriģinālu tērpu, ko īpaši izlaidumam bija darinājusi modes māksliniece Indra Salcēviča. Ievērojot skolas tradīcijas, fotografējis arī pie Brīvības pieminekļa.

Vairāk par to, kā mainījušās izlaidumu tendences, skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas