Kašeram saulesbrilles kalpo trīs mērķiem

0 komentāri

Multimāksliniekam Kašeram, īstajā vārdā Kasparam Blūmam-Blūmanim, ir vairākas aizraušanās. Viena no tām – saulesbriļļu kolekcionēšana.

Katras brilles saistās ar savu stāstu, bet īpašu stāstu glabā kādas pavisam sašvīkātas un šķietami nekam nederīgas. ”Es viņas uzlieku tikai tad, kad es tiešām vēlos būt neredzams – uz ielas. Es viņas uzlieku un esmu savā pasaulītē,” saka kolekcijas īpašnieks. Viņa īpašumā ir arī brilles, lai radītu vēsā džeka tēlu. Kašera kolekcijā ir pārītis John Richmond saulesbriļļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Laikā, kad Kaspars piedalījās šovā Okartes skatuve, viņš izveidoja pats savu briļļu kolekciju. ”Divus trīs gadus bija tāda lieta, ka es no brillēm plēsu ārā stikliņus un vilku kā rāmīšus. Tā doma tajā laikā bija – acis kā mākslas darbs, kuru jāierāmē,” stāsta multimākslinieks.

Kasparam saulesbrilles ikdienā kalpo vairākiem nolūkiem – lai noslēptos, izskatītos stilīgs un pasargātu acis no saules. Multimākslinieks norāda arī uz briļļu nēsātāja krāsu izvēli, kā arī akcentē pārējo aksesuāru nozīmi.

Vairāk skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas