Kas notiktu, ja apvienotu filmas Solis augšup ar Atriebējiem?

0 komentāri

Asprāšu internetā netrūkst. Daži no tiem uztaisījuši ļoti interesantu parodijversiju, izveidojot filmas Atriebēji 2: Solis augšup treileri. Tajā redzami kadri no filmas Atriebēji un Solis augšup, kuri ļoti veiksmīgi sapludināti kopā.

Nezinātājam pat varbūt varētu šķist, ka tāda filma patiesi arī ir, ja neskaita dažus momentus, kur uzkrītoši redzams, kā speciāli iemontēti varoņi. Bet, ja tam nepievērš uzmanību, pilnīgi gribas gaidīt filmu uz lielajiem ekrāniem.

To izveidojuši asprāši, kas regulāri savā YouTube vietnes kanālā publicē klipus, kurā parodētas dažādas pasaulē pazīstamas un atzītas filmas, piemēram, Harijs Poters, Betmens, Titāniks u.c. Viņiem seko vairāk kā 360 tūkstoši abonentu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas