Kas notiks ar nelaiķes Vitnijas Hjūstones mirušās meitas 20 miljoniem?

0 komentāri

Svētdien pārstāja pukstēt nelaiķes Vitnijas Hjūstones vienīgā bērnā sirsniņa. Bobija Kristīna Brauna mūžībā aizgāja sešus mēnešus pēc tam, kad bezsamaņā tika atrasta pašas vannā. Pēc mātes nāves viņa saņēma iespaidīgu kompensāciju naudiskā izteiksmē. Kas tagad ar to notiks?

2012. gada februārī, kad mūžībā aizgāja leģendārā dziedātāja Vitnija Hjūstone, meitenes vienīgais mierinājums par mātes nāvi bija izmaksātie 20 miljoni. Taču, kas tagad ar tiem notiks, skaidro britu tabloīds Mirror.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

10% no mirušās mātes testamenta Kristīna saņēma 21. dzimšanas dienā, bet visu pārējo Hjūstones īpašumu viņai bija paredzēts iegūt, kad meitenei apritēs 25 gadi. Spriežot pēc tabloīda rīcībā esošās informācijas, ja vienīgā meita nomirst pirms viņa sasniedz ceturtdaļgadsimtu, visi naudiskie labumi un īpašumtiesības tiek izdalītas uz pārejiem ģimenes locekļiem, kas pieminēti mātes testamentā – Vitnijas mamma Sisija un viņas divi brāļi, Maiks un Gerijs, kā arī viņa sieva Peta.

Mūzikas leģenda pati esot lūgusi, lai īpašumi tiek sadalīti starp visiem viņas mīļajiem.

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas