Kas notiek, ja Nils Ušakovs nostājas blakus leģendārajam Lietuvas basketbolistam Arvīdam Sabonim?

2 komentāri

Ir skaidrs, ka Nils Ušakovs nav pats īsākais pilsētas mērs pasaulē, taču, ja telpā atrodas arī kāds leģendārs basketbolists, pat branga auguma vīrieši var sajusties mazi.

Šodien Rīgas mērs savā Facebook profilā nopublicēja bildi, kurā redzams viņš, nostājies blakus Arvīdam Sabonim – leģendārajam lietuviešu basketbolistam, un šo attēlu viņš komentējis šādi: “Tas nav fotošops, tas ir Arvydas Sabonis. Mans augums ir 1,85 m…”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šo ierakstu atzinīgi novērtējuši arī Ušakova sekotāji Facebook draugi, jo bildes sakrājušas gandrīz 10 tūkstošus Like, kā arī turpat 400 cilvēki dalījušies ar šo bildi.

FOTO

2 komentāri

TOP komentāri

  • vilnz
    0

    vilnz

    var jau stāvēt blakus kaut Romas pāvestam, zaglis jau no tā svētāks nepaliek

    09.09.2015 14:06

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas