Kas kopīgs Valdim Zatleram un smagajam metālam?

1 komentārs

Kad Latvijas prezidents bija Valdis Zatlers, savas vizītes laikā Rīnūžu vidusskolā viņš ar vietējiem puišiem “ierībināja” 18. novembri. Protams, ka šis video neiztika arī bez parodijas.

Kāds asprātis vārdā Filips Batarags savā YouTube kanālā jau pirms vairāk nekā četriem gadiem ievietojis šo video, taču tas iekrājis tikai 16 tūkstošus skatījumu, kas ir nepiedodami maz. Tieši šā iemesla dēļ nolēmām, ka šis materiāls nevar tapt neizmantots, tāpēc laižam to atkal “tautās”, lai tauta zinātu savus īstenos varoņus. Kā būtu, ja bijušais Valsts prezidents Valdis Zatlers spēlētu metāla grupā?

P.S. Tiem, kas nav šāda veida mūzikas mīļi, varam pateikt, ka šis video veidots ar dziesmu  The Bald Cadaver no grupas Cerebal Bore.

1 komentārs

TOP komentāri

  • oto
    +1

    oto

    drizak azis par darznieku neka sitais par prezidentu

    17.04.2015 16:47

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas