Karaliene Elizabete atklāj lielāko lauvu māju Londonā

0 komentāri

Lielbritānijas karaliene Elizabete II paviesojusies Londonas zoodārzā. Viņas ierašanās mērķis – jaunas lauvu mītnes atklāšana. Šī ir lielākā lauvu māja zoodārza pastāvēšanas vēsturē.

Londonas zoodārza vēsturē šis ir liels notikums – četras lauvas tikušas pie jauna nožogojuma. Svinīgais brīdis atzīmēts karalienes klātbūtnē – Elizabete II mediju un īpaši aicinātu viesu klātbūtnē atklāja lauvu mītni, kas veidota, cenšoties imitēt plēsoņu dabiskos dzīves apstākļus. Lai izveidotu šo mītni, zoodārza darbinieki pavadīja 10 dienas Indijas Gudžaratas provincē, pētot vidi un meklējot atbilstošākos materiālus mītnes izveidei. Divarpus tūkstošu kvadrātmetru lielā mītne ir lielākā kāda jebkad tapusi Londonas zoodārzā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zoodārza pārstāvji stāsta, ka savvaļā mājo vien apmēram 500 Āzijas lauvu, tātad šī suga uzskatāma par ļoti apdraudētu. Plašākas sabiedrības apskatei jaunā lauvu mītne tiks atvērta 25. martā.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas