Kanje Vests apņēmies kļūt par ASV prezidentu

0 komentāri

Gaidāmajās ASV prezidenta vēlēšanās kandidātu loks kļūst arvien raibāks. Par nodomu kandidēt uz Baltā nama saimnieka amatu paziņojis reperis Kanje Vests.

Notikumiem bagātajā MTV Mūzikas balvu ceremonijā svētdien triumfēja popzvaigzne Teilora Svifta, kura uzvarēja četrās no desmit kategorijām, kurās bija nominēta, taču tieši amerikāņu reperis Kanje Vests bija tas, kurš sarūpēja vakara lielāko pārsteigumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Realitātes šovu zvaigznes Kimas Kardašjanas dzīvesbiedrs kāpa uz skatuves, lai teiktu salīdzinoši garu runu par savu karjeru, savu pagātni un to, ko viņš varētu darīt mākslas vārdā. Vests, kurš ir viens no visvairāk apbalvotajiem amerikāņu mūziķiem, savā 12 minūšu runā arī neslēpa, ka, lai nomierinātu nervus, pirms tam šo to esot uztinis un izsmēķējis. Savu uzstāšanos Vests beidza ar paziņojumu, ka 2020. gadā kandidēs uz ASV prezidenta amatu.

Arī šī MTV balvu ceremonija nepagāja bez godalgas Kanjem Vestam – viņš ieguva balvu kategorijā Labākais video ar sociālu zemtekstu par dziesmu One Man Can Change the World, kas ierakstīta kopā ar reperi Big Sean un dziedātāju Džonu Ledžendu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas