Kanādiešu superzvaigzne Lasvegasā iekausta policistu

0 komentāri

Kanādiešu dziedātājs The Weeknd sestdienas agrā rītā Kromvela viesnīcā Lasvegasā pēc kāda strīda iekaustījis policistu un ticis aizturēts, ziņo Billboard.

R&B mūzikas pārstāvis The Weeknd, īstajā vārdā Abels Tesfaje tika iesaidīts kādā incidentā sestdienā ap 4:20 no rīta Lasvegasas viesnīcā, liecina metropoles policijas departamenta sniegtā informācija, raksta Billboard. Policijas pārstāve Laura Meltzere ziņo, ka nav īsti skaidrs, vai konflikts bijis tikai verbāls, vai tomēr arī fizisks. Taču brīdī, kad ieradās likuma sargi, lai izšķirtu strīdu, mūziķis iekaustījis virsnieku galvas rajonā ar dūri.

Tesfaje momentāni uz vietas tika aizturēts un nogādāts attiecīgajā iestādē par nodarīto. Interesanti, ka tajā pašā naktī viņš nopublicēja bildi savā Instagram profilā, kur redzams viņš ar muguru, dodoties uz privāto lidmašīnu. Klāt bija teksts: “Aizbēdzis no Lasvegasas” Billboard centies arī sazināties ar mūziķi, bet bez panākumiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas