Kamerona Diaza TV šovā “zīmējas” ar saderināšanās gredzenu

0 komentāri

42 gadus vecā aktrise Kamerona Diaza piektdien TV šova Late Night With Seth Meyers laikā nekautrējās izrādīt krāšņu dimanta gredzenu, viešot domas par drīzu ieiešanu sievas kārtā.

Kā raksta izklaides ziņu portāls WENN, filmas Čārlija eņģeļi zvaigzne šova laikā tik ļoti plātījusies ar rokām, ka tikai īpaši aklam gājis secen aktrises kreiso roku rotājušais saderināšanās gredzens ar milzu dimantu. Aktrise lika manīt, ka iepriekš izskanējušās baumas par saderināšanos ir patiesība.

K. Diaza ar mīļoto vīrieti grupas Good Charlotte dalībnieku Bendži Madenu (35) tiekas kopš maija. Viņam iepriekš bijušas romantiskas attiecības ar miljardu mantinieci Parisu Hiltoni un austrāliešu modeli Sofiju Monku. Savukārt K. Diazai bijušas attiecības ar mūziķi Džastinu Timberleiku. aktieri Džaredu Leto, beisbola zvaigzni Aleksu Rodrigesu un britu modeli Polu Skalforu.

K. Diaza turpina jaunākās filmas – 1982. gadā tapušās kinolentes Annie rīmeika – reklāmas kampaņu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas