Kamerkoris Salve aicina uz Ziemassvētku ieskaņas koncertu Anglikāņu baznīcā

0 komentāri

Sestdien, 20. decembrī, plkst. 18:00 Rīgas svētā Pestītāja jeb Anglikāņu baznīcā notiks koncertorganizācijas Ave Sol kamerkora Salve Ziemassvētku ieskaņas koncerts Prieks pasaulei.

Koncertā kamerkoris Salve mākslinieciskās vadītājas un diriģentes Baibas Ozoliņas vadībā uzstāsies kopā ar solistiem Inesi Fedorovsku (vijole) un Indri Egli (oboja), kā arī ērģelnieci un koncertmeistari Aiju Ziņģīti. Koncertu vadīs muzikoloģe Liene Jakovļeva.

Programmā ietvertas komponistu Georga Frīdriha Hendeļa, Aleksandra Grečaņinova, Hansa Nīberga, Morica Brosiga, Pētera Barisona, Ādolfa Ābeles. Andreja Jansona, Jāņa Lūsēna, Raimonda Paula, Riharda Dubras, Mārtiņa Brauna, Staņislava Semjonova un citu komponistu dziesmas, kā arī pazīstamu Ziemassvētku melodiju aranžējumi.

Ieeja koncertā bez maksas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas