Kambala ar pamatīgu sejas traumu nokļuvis slimnīcā

0 komentāri

Pazīstamais basketbolists Kaspars Kambala (36) pēc neveiksmes spēles laukumā nonācis ārstu aprūpē.

”Šodienas spēlē lēcu pakaļ bumbai. Šuves uz pieres, lauzts deguns, ko vajadzēs operēt. Bet joprojām smaidīju tiem simtiem “selfiju” un bilžu, ko viss slimnīcas personāls gribēja uzņemt,” trešdienas vakarā ar attiecīgu fotogrāfiju saviem Instagram faniem paziņoja Kaspars Kambala.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tagad saprotu, kāpēc spēles mazās zālēs nedrīkst spēlēt,” smej Kaspars. Tieši negaidītā tikšanās ar sienu bijusi galvenais iemesls, kādēļ basketbolists guvis pamatīgo sejas traumu. Atbildot uz jautājumu, vai remonts jātaisa arī sienai, 206 cm garais basketbolists nav zaudējis humora izjūtu: ”Par sienu nezinu, bet degunam gan operācija! Bet sevi tā arī nokautēt nevarēju, lai gan līdaciņā lidoju ar saviem 125 kg!”

Fani Kasparam vēl veiksmīgu izveseļošanos un drīzu atgriešanos spēles laukumā.

FOTO: Kambala privātajā dzīvē un sporta laukumā

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas