Kalvins Heriss smīkņā par Teilori

0 komentāri

Kalvins Heriss joprojām pārdzīvo Teilores Sviftas neuzticību un abu neseno šķiršanos. Par to liecina visai bieži izteiktie komentāri par bijušo draudzeni un viņas jauno sirdsāķīti Tomu Hidlstonu.

Pagājušajā nedēļā Teilore Svifta viesojās Lielbritānijā, kur pavadīja laiku kopā ar savu jauno draugu Tomu Hidlstonu un viņa ģimeni. Tieši tas, ka Teilore jau tik drīz pēc jauno attiecību uzsākšanas ir iepazinusies ar Hidlstona mammu, ir pārsteidzis Kalvinu Herisu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kalvins šo situāciju nosaucis par smieklīgu, ņemot vērā, ka viņa un Teilores 15 mēnešus ilgušo attiecību laikā Kalvina vecākus Svifta tā arī nepapūlējās satikt. Šķiet, ka šis fakts pasaules bagātākajam dīdžejam ir īpaši nepatīkams, jo arī viņa vecāki dzīvo Lielbritānijā, tomēr, saņemot vairākkārtējus uzaicinājumus viņus apciemot, Teilore atrunājusies, ka Lielbritānija esot pārāk tālu.

Teilore Svifta no Herisa izšķīrās, par to paziņojot viņam telefoniski. Tikai dažas dienas pēc šķiršanās viņa publiski parādījās ar britu aktieri Tomu Hidlstonu.

Foto

Video

Calvin Harris – Summer

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas