Kalnciema kvartāls noslēgs koncertsezonu

0 komentāri

18. septembrī Kalnciema kvartāla sezonas noslēguma koncertā uz skatuves kāps apvienība ”The Hazi Bros.” no Berlīnes, apmeklētājus iepriecinot ar atraktīvu uzstāšanos.

”Tha Hazi Bros.” Kalnciema kvartālā viesojās pagājušajā vasarā un kļuvuši par gaidītiem viesiem arī šogad, vēsta Kalnciema kvartāla kultūras programmas vadītāja Una Meiberga.

Grupa ”The Hazi Bros.” dibināta skaistā Ungārijas upes Silvas ielejā. Kamēr viņu tēvi strādāja raktuvēs, mātes saviem bērniem vēlējās labāki dzīvi, mācot viņiem mūzikas instrumentus un dziedāšanu. Ģimene ceļoja no raktuves uz raktuvi, un jau drīz brāļi spēlēja mūziku saviem tēviem un viņu kolēģiem ballītēs. Izplatījās jaunās grupas labā slava, un dziesmas sāka atbalsoties Slivovicas kalnos. Brāļi radīja dziesmas ar nosaukumu “Culture To The People”/ ”Kultūru tautai”, kuras nokļuva arī līdz ”Beer Lake City,” kas zināma arī kā Berlīne. Šobrīd pieejamas un izdotas divas ”The Hazi Bros.” dziesmu kolekcijas, kuras iespējams lejuplādēt internetā – ”Culture To The People!” (2008) un ”The Plum Harvest Was Bad Last Year” (2010).

”The Hazi Bros.” ļoti ietekmējas no laikapstākļiem, lai gan viņi paši saka – kādas gan var būt ietekmes kurliem mūziķiem – zemestrīces varbūt? Tāpēc ir liels prieks, ka viņu brīvdabas koncerts Kalnciema kvartālā notiks tieši tagad, lieliskajā atvasarā!

Pasākuma sākums no 19:00, ieeja bez maksas.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas