Kalnciema kvartāls aicina uz regeja vakaru

0 komentāri

Ceturtdien, 14. augustā, Kalnciema kvartālā notiks regeja vakars, kurā uzstāsies “Apofeoza orķestris” un dīdžejmeiteņu apvienība “Crystral Sound System”, informēja Kalnciema kvartāla kultūras programmas vadītāja Una Meiberga.

“Apofeoza orķestris” jau vairākus gadus izpilda jautru “fusion” starp regeju un hiphopu. Kolektīvs spēlē vienkāršu un labu mūziku par saulainām dienām un spilgtiem dzīves brīžiem, kad visa apkārtne tiek izgaismota ar smaidu. Grupa prasmīgi sevī ietver džeza melodijas, izcilu regeju un vieglu repu.

Savukārt pašmāju dīdžeju duets no “Crystal Sound System” spēlē elektronisko mūziku, iedvesmojoties no Jamaikas un regeja ritmiem. “Antara” un “Lady Krii” spēlējušas gan Latvijā, gan Baltijas valstīs un Eiropā, tāpat arī Latīņamerikā un, protams, Jamaikā.

Regeja vakars Kalnciema kvartālā sāksies plkst. 19.00, ieeja bez maksas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas