Cehs.lv Kaimiņa gārdzienu integrē Līvu dziesmā Dzimtā valoda

0 komentāri

Par aizvadītās nedēļas nogales apspriestāko personāžu kļuvis politiķis, bijušais aktieris Artuss Kaimiņš, kurš uzmanību izpelnījās ar saķeršanos pie bāra letes Vecrīgā. Nu internetā parādās dažādas aizturēšanas brīdī ieskaņotā Kaimiņa rēciena videoversijas.

Jau vēstījām, ka naktī uz sestdienu Latvijas 1. Rokkafejnīcā izcēlās ķīviņš starp Saeimas deputātu un videobloga Suņu būda vadītāju A. Kaimiņu un bāra apsargiem. Saskaņā ar liecinieku stāstīto, deputāts bija stipri iereibis, stāvēja pie bāra letes un traucēja apkalpot citus klientus. Strīda karstumā atmosfēra bija nokaitēta tik tālu, ka nācies iesaistīt arī likumsargus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tālākais scenārijs – visai paredzams. A. Kaimiņš izrādījis nepakļaušanos likumsargiem, un aizturēšanas brīdi izdevies nofilmēt kādam aculieciniekam. Video politiķa nevēlēšanos sekot likumsargu norādēm pavada arī nu jau aizvien lielāku popularitāti iemantojušais rēciens.

Kamēr pats A. Kaimiņš notikušo vērtē kā emocionālu un vēlētājiem un klātesošajiem atvainojas par redzēto, piedzīvoto vai kaut kur lasīto, viņa rēciens no aizturēšanas brīža kļuvis par savdabīgu fragmentu gan pašmāju mūziķu – grupas Līvi un dziedātāja Dona, gan arī amerikāņu metalcore grupas Hatebreed dziesmās, ko “aranžējuši” interneta vietnes cehs.lv asprāši.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas