Kādēļ nepienāca otrais randiņš?

0 komentāri

Atrast savu īsto cilvēku nav nemaz tik viegli un, ja lūko pēc ilgtermiņa attiecībām, jābūt gatavam sastapties ar dažādiem cilvēkiem un viņu stāstiem, kuru dēļ nereti otrais randiņš nemaz nepienāk. Tomēr nevajag nokārt degunu, jo zemāk pieejamie padomi palīdzēs Tev jau laikus atpazīt savu īsto cilvēku. Netērē laiku uz nepareizajiem cilvēkiem un iepazīsties ar lietām, kas liecina – turpini meklēt.

1. Stāsti par iepriekšējām attiecībām

Tipiskākā kļūda, ko mēdz pieļaut, ir stāsti par bijušajām attiecībām jau pirmajā randiņā. Labāk runāt par nākotnes perspektīvām potenciāli jaunajās attiecībās, nevis kavēties atmiņās. Cilvēki vēlas būt galvenās personas otra prātā randiņu laikā. Kad parādās sarunas par bijušajiem, nekas cits neatliek, kā doties prom.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Foto: Flickr.com / anika

Foto: Flickr.com / anika

2. Atkal kavē

Regulāra kavēšana nepatīk nevienam, taču kavēt pirmajā randiņā ir īpaši slikti, jo tas pavisam noteikti neatstās labu iespaidu uz otru cilvēku. Protams, dzīvē gadās visādi un viss ir saprotams, taču, ja kavēšanai nav objektīvs attaisnojums, tad otrs ir jāinformē pēc iespējas laicīgāk. Pretējā gadījumā kavēšanās var otram liecināt, ka šīs attiecības netiek uztvertas nopietni. Centies neradīt nepareizo priekšstatu!

Foto: Flickr.com / Robert Moore

Foto: Flickr.com / Robert Moore

3. Randiņu likumi

Labās manieres ir jāpiekopj ne tikai pieņemšanā pie augstām amatpersonām, bet arī dodoties uz randiņu. Nevienam cilvēkam nepatīk, ja pret viņu neizturas ar cieņu un neievēro elementārās pieklājības normas. Pirmais randiņš ir lieliska iespēja rast par sevi vislabāko iespaidu. Piedomā pie tā, ko saki, jo nekad nevar zināt, kā ar šo cilvēku savīsies dzīves ceļi.

Foto: Flickr.com / Beraldo Leal

Foto: Flickr.com / Beraldo Leal

4. Pārāk liels alkohola patēriņš

Viena glāze ir pilnīgi pietiekami, lai pēc tam nebūtu aiz kauna jāslēpjas pa stūriem pēc randiņa. Stress ir dabiska parādība, taču, ja centīsies to nolīdzināt ar alkohola palīdzību, tas var izvērsties savādāk nekā iecerēts.

Foto: Flickr.com / Adán Sánchez de Pedro

Foto: Flickr.com / Adán Sánchez de Pedro

5. Sarunas pašam ar sevi

Kad izvēlamies doties vai uzaicināt kādu uz randiņu, tas nozīmē, ka esam ieinteresēti šajos cilvēkos. Tomēr nereti, kad jāuzsāk saruna dzīvē, šķiet, ka šī interese ir zudusi. Randiņš nav intervija, kurā žurnālists uzdod jautājumus. Tā ir abpusēja saruna, kurā viens par otru cenšas uzzināt pēc iespējas vairāk jauna. Ja redzi, ka otram tas sagādā grūtības, necenties lūkot pēc otrā randiņa, ja vien Tev nesagādā prieku sarunāties pašam ar sevi.

Foto: Flickr.com / Courtney Rhodes

Foto: Flickr.com / Courtney Rhodes

6. Ārējais izskats

Pirmais randiņš ir brīdis, kad uzvilkt labāko apģērbu, lai paliktu atmiņā. Nav nepieciešams speciāli doties uz veikalu un iepirkt dārgu zīmolu drēbes. Sakop sevi un saģērbies tā, lai justu sevī pašpārliecinātību. Labas smaržas un kopts ārējais izskats radīs vēlmi Tevi iepazīt tuvāk un, iespējams, satikties vēlreiz.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas