Kādas latviešu mūziķiem ir attiecības ar plaģiātismu?

4 komentāri

2. Apbižotais Imants Kalniņš

2/7

Raimonds Pauls un Meganas Treinores superhits All About That Bass

Iespējams, svaigākais notikums saistībā ar šo tēmu ir jaunās amerikāņu popzvaigznes dziedātā All About That Bass un Raimonda Paula 70. gados radītās Baltā saule apbrīnojamā līdzība. Cik zināms, maestro negrasās neko iesākt šajā saistībā, bet tiem, kas vēl nezināja, var pārliecināties, ka starp šīm dziesmām pavisam noteikti ir saklausāma ļoti liela līdzība.

Megana Treinore – All About That Bass

Raimonds Pauls – Baltā saule

2. Apbižotais Imants Kalniņš

2/7
4 komentāri

TOP komentāri

 • Ajo
  0

  Ajo

  Nu re - vismaz Bet Bet ir attaisnots, jo šajā rakstā ievietotā video saitē uz Kleptona video parādās uzrakstiņš, ka video ir izņemts no Youtube autortiesību pārkāpumu dēļ :D nais.

  05.05.2015 16:21

 • Inese
  0

  Inese

  Raksts pilnīgs sviests...Kā apollo var kaut ko publicēt, pirms tam nepārbaudot informāciju? Par Prāta Vētru...kad iznāca šī dziesma, gari un plaši visur tika klāstīts, ka tā nav jauna dziesma, tikai atsvaidzināta...tāda sajūta, ka apollo rakstus cep cilvēki bez atbilstošās izglītības, ja reiz nezin, ko drīkst un ko nedrīkst publicēt!

  11.03.2015 23:22

 • Olafs
  0

  Olafs

  Prata Vetras singls gan nav Zagts vai plagiats, viniem piedavaja atsvaidzinat dziesmu ar savu kaverversiju kopdarbojoties ar krievu dzejnieku Jevgeniju Griskovecu

  11.03.2015 22:20

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas