Kā valsts pirmās lēdijas tēlu iemiesot savā apģērbā?

0 komentāri

Prezidenta kundzes Daces Seisumas stilā vērojama oriģinalitātes un stingra etiķetes ievērošana. Bez Tabu komanda devās ielās, stila pārvērtībām izaicinot nejauši satiktu meiteni.

”Dace Seisuma man, pirmkārt, asociējas ar vārdu ”elegance”. Valsts pirmā lēdija vārda vistiešākajā nozīmē lieliski pierādījusi ar gaumi un lielisko stila izjūtu,” norāda stiliste Anda Nartiša.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā stila pārvērtībām ļāvās Ilze, skaties videosižetā!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas