Kā Izklausies redzēts zvaigzne Elza Rozentāle un dziedātājs Nikolajs Puzikovs uzvedas pie galda!?

0 komentāri

Galda kultūra nav tikai tā uzklāšana un atbilstošu piederumu izvēle. Būtiski ir izvēlēties īstās glāzes. Īpaši, ja pasākums ir vērienīgs un piedāvāta tiek liela dzērienu izvēle. Pārbaudīt savas zināšanas glāžu kultūrā raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi aicināja divus mūziķus – spēcīgās balss īpašnieci, kabarē dziedātāju un šova Izklausies redzēts zvaigzni Elzu Rozentāli un dziedošo policistu Nikolaju Puzikovu.

“Īpaši publiskai personai tas ir svarīgi, bet ļoti uz “tu” ar to neesmu! Drīzāk uz “jūs”,” smej Puzikovs. Ir kaut kādas lietas, kādas viņš ievērojot gan, piemēram, nedzert tēju, kamēr karote atrodas krūzītē, vai neizgāzt elkoņus pa galdu, kamēr ēd.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

“Strikti šos noteikumus neievēroju, bet kaut kādas pamatlietas gan, tas ir tikai pieklājīgi. Bet man šķiet, ka ļoti svarīgi šo galda kultūru ir ievērot un veicināt tad, kad ir kaut kādi svētki,” ar savām domām dalās Rozentāle.

Kā abiem censoņiem klājas sev neierastā vidē, skaties raidījuma Bez Tabu: Dzīves smalkumu sižetā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas