Justs ieradies Zviedrijā un jau aizvadījis pirmos mēģinājumus uz Eirovīzijas skatuves

0 komentāri

Jau nākamnedēļ tiks noskaidrots, kura valsts plūks laurus Eirovīzijas starptautiskajā dziesmu konkursā Zviedrijā. Laika atskaite ir nepielūdzama, tāpēc jau tagad lielākā daļa mākslinieku devušies uz Stokholmu, tostarp arī Latvijas pārstāvis Justs Sirmais.

Zviedrijā viņš ieradās otrdien. Zināms, ka Justs jau paguvis aizvadīt pirmos mēģinājumus uz lielās skatuves. Mūziķis par savas komandas veikumu ir pārliecināts. To, kā viņam veiksies, uzzināsim otrajā pusfinālā, 12. maijā, kad Justs kāps uz skatuves ar pirmo kārtas numuru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja tajā Justs sevi pierādīs un gūs pietiekamu balsu skaitu, viņš uzstāsies arī finālā 14. maijā.

Mākslinieka šovs pagaidām tiek turēts lielā noslēpumā, tomēr, kā viņš atzina intervijā portālam Skaties.lv, pārsteigumu netrūks.

Video

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas