Justa vārdu Eirovīzijas atlasē spodrina ne tikai Aminata

0 komentāri

Svētdienas, 7. februāra, vakarā noskaidrojās, pirmie četri mūziķi un kolektīvi, kuri iekļuvuši konkursa Supernova finālā, lai cīnītos par ceļazīmi uz Eirovīzijas starptautisko konkursu Zviedrijā. Starp viņiem arī Gacho skatuves partneris Justs Sirmais, kurš Eirovīzjas nacionālajā atlasē startē vienkārši kā Justs.

Starp pusfināla 10 dalībniekiem skatītāju un žūrijas simpātijas izpelnījās mūziķi Justs, Ivo Grīsniņš-Grīslis un Marta Grigale un grupa Catalepsia.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savu roku Justa ceļā uz Eirovīzijas finālu pielicis arī mūziķis Gacho, aicinot balsot par Justu un viņa dziesmu Heartbeat, kuru sacerējusi pagājušā gada Latvijas pārstāve Eirovīzijā Aminata. Zīmīgi, ka tieši Justs iemantoja vislielāko skatītāju mīlestību.

Jaaa @justs_sirmais

A video posted by MESA/GACHO (@gachoofficial) on

Foto: Eirovīzijas pirmā atlase un aizkulises

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas