Jauns slavenību pārītis? Dziedātāja saejas ar mūziķi

0 komentāri

Dziedātāja Amber, īstajā vārdā Aija Vītoliņa (33), nesen atgriezusies no aizraujoša ceļojuma pa Alpu kalniem ar motociklu, kurā bija devusies kopā ar rokgrupas Laika suns līderi Arni Račinski (35).

Stelvio Pass ir otra augstākā Alpu kalnu pāreja Eiropā. Stelvio Pass ievērojams ar 60 asiem līkumiem, šā iemesla dēļ tas ir viens no aizraujošākajiem un reizē bīstamākajiem ceļiem pasaulē.

”Bija ļoti bailīgi, bet es to izdarīju,” Aija pēc ceļojuma pavēstīja sociālajos tīklos. Aizraujošajā braucienā dziedātāja bija devusies kopā ar rokgrupas Laika suns solistu Arni Račinski. Šovasar abi kopīgi izgājuši sabiedrībā vairākkārt – Aija un Arnis kopīgi atpūtušies gan festivālā Positivus, kur grupa Laika suns prezentēja savu jauno albumu, gan Kalnciema kvartālā.

Iepriekš Arnim bija trīs gadus draudzība ar modeli Beāti Stivriņu, bet Aijai bija attiecības ar Latvijas Nacionāla teātra aktieri Kasparu Zvīguli. Kuluāros runāja, ka Aija bijusi vainojama Zvīguļa iepriekšējās laulības izjukšanā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas