Jaunietis “Linkin Park” dziesmai “In the End” uztaisa kaverversiju 20 dažādos stilos

0 komentāri

Pasaulē ļoti skatītais videokanāls “Ten Second Songs”, kura galvenais varonis, puisis vārdā Entonijs Vinsents, nācis klajā ar jaunu veikumu. Šoreiz viņš uztaisījis amerikāņu alternatīvās mūzikas grupas “Linkin Park” dziesmai “In the end” kaverversiju. 

Šis video publicēts šonedēļ, bet jau salasījis vairāk kā 5 miljonus skatījums, bet visam Entonija Vinsenta Youtube kanālam “Ten Second Songs” ir gandrīz 800 tūkstoši abonentu, kas nozīmē – veikums nav ne pirmais, ne pēdējais viņa karjerā. “Linkin Park” dziesmas “In the end” kaverversija izdziedāta 20 dažādu, pasaulē atzītu mūziķu stilos, kā, piemēram, Maikla Džeksona, Frenka Sinatras franču elektronikas ģēniju “Daft Punk” u.c.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas