Jauniešu koris Balsis aicina uz Ziemassvētku koncertiem

0 komentāri

Rīgas Sv. Pestītāja Anglikāņu baznīcā šodien, 22. decembrī un rīt, 23. decembrī, plkst. 20:00, kā arī 25. decembrī plkst. 23:00 izskanēs tradicionālie jauniešu kora Balsis Ziemassvētku koncerti, informē kora diriģents Ints Teterovskis.

“Šogad, kā ierasts, svinēsim svētkus kopā. Būsim nedaudz personīgāki, klusinātāki un tuvāki,” stāsta I. Teterovskis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdzās latviešu autoru Renātes Stivriņas, Riharda Dubras, Imanta Ramiņa, Uģa Prauliņa un citu komponistu rādītajai mūzikai, kopā dziedātām Ziemassvētku dziesmām, Kristīnes Adamaites virtuozajai ērģeļspēlei koncertu kuplinās DJ Monsta radītā balss un elektronikas saspēle un VJ Pētera Brīniņa krāšņais vizuālais ceļojums.

“Mani Ziemassvētki – tā būs eksperimentāla skaņu spēle un noskaņu virtene. Iespēja sajust vienam otru, saklausīt sevi,” uzsver diriģents.

Arī šogad baznīcā smaržos pēc koristu pašceptām piparkūkām, sirdis piepildīs sajūtu radītais siltums un dvēselē iemirdzēsies prieks.

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā, cena – 7,50 eiro, pensionāriem – 4 eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas