Jaunāko Džeimsa Bonda filmu uzņems Romā

0 komentāri

Nākamgad Romas ielās tiks uzņemtas Džeimsa Bonda filmu sērijas jaunākās daļas auto pakaļdzīšanās ainas.

Visiespaidīgākā aina būs Bonda nolaišanās ar izpletni uz Sista tilta – šauras 15. gadsimtā būvētas pārejas pār Tibras upi, pa kuru pārvietojas tikai kājāmgājēji.

Ziņas par Romā uzņemtajām ainām tika nopludinātas itāļu medijos.

Filmēšana notiks sadarbībā ar itāļu kinostudiju Cinecitta Studios, kas cenšas atgūt agrāko gadu slavu. Tur tikusi uzņemta rakstnieces Annas Raisas darba ekranizācija Christ the Lord: Out of Egypt, kā arī filma Everest ar aktrisi Keiru Naitliju galvenajā lomā.

Kā jau ziņots, filmas uzņemšana sāksies gada nogalē Pinewood studijā Londonā. Galvenajā lomā būs britu aktieris Daniels Kreigs, bet saskaņā ar ārzemju mediju ziņām ļaundari spēlēs austrietis Kristofers Valcs.

Kinolentes režisors būs Sems Mendess, kurš uzņēma lielu popularitāti iemantojušo Bonda filmu Skyfall (Operācija Skyfall).

Gaidāms, ka 24. Džeimsa Bonda sērijas filma iznāks nākamā gada beigās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas