Jaunajā Vilnī Latviju pārstāvēs Samanta Tīna

3 komentāri

Dziedātājai Samantai Tīnai šis gads izrādījies īpaši veiksmīgs un darbiem bagāts. Nu tapis zināms arī, kur tiks aizvadīta viņas vasara – jauno izpildītāju konkursā Jaunais Vilnis.

“Kā jūs domājat, kurš pārstāvēs Latviju Jaunajā Vilnī 2016?” – saviem draugiem sociālajos tīklos vaicā dziedātāja Samanta Tīna, liekot noprast, ka tā būs tieši viņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī pēc pērnā gada festivālā rīkotāji pieļāva iespēju par atgriešanos Jūrmalā, arī šogad par Jaunā Viļņa norises vietu izziņoti Soči. Pērn Jauno Vilni tā organizatori zemās apmeklētāju intereses dēļ bija spiesti pārcelt uz rudeni.

Apsveicam Samantu Tīnu!

Foto

3 komentāri

TOP komentāri

 • Juris
  0

  Juris

  Skauģi pastalnieki

  21.04.2016 11:12

 • laila
  0

  laila

  Malacis Samanta, lai veicas!

  20.04.2016 20:46

 • TT
  0

  TT

  "Kā jūs domājat, kurš pārstāvēs Latviju Jaunajā Vilnī 2016?....."

  viņa var pārstāvēt tikai sevi, jo neviens viņu nav pilnvarojis pārstāvēt Latviju..... kur nu vel ar Latvijas karogu! grib, lai brauc, tikai ne kā Latvijas pārstāve....

  20.04.2016 17:27

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas