Jānis Stībelis jaunās dziesmas prezentēs koncertā Daugavas koncertzālē

0 komentāri

Ceturtdien, 21. augustā, Daugavas koncertzālē dziedātājs Jānis Stībelis sniegs īpašu koncertu, kurā prezentēs dziesmas no topošā albuma.

Koncertā Jānis Stībelis sniegs ieskatu topošajā albumā, kas klausītājiem būs pieejams rudenī. Šim notikumam īpaši gatavotajā programmā būs dzirdamas gan jaunas, vēl nepublicētas dziesmas, gan labi zināmi skaņdarbi. Gaidāmi arī pārsteigumi, viesmākslinieki un dejas.

”Koncertprogramma tiek veidota dejiskā stilā, tādēļ lūgums ģērbties ērti, lai var arī izkustēties!” teic dziedātājs.

Pavadošās grupas sastāvā apvienojušies Latvijā pazīstami mūziķi -Roberts Rasa, Džulians, Uldis Beitiņš, Spaiks, Māris Jēkabsons, Normunds Katajs-Paeglis, Artis Greckis un Iluta Valtere.

Koncerta sākums plkst. 20.00, ieeja no plkst. 19:00. Biļetes pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un internetā.

Nākamnedēļ, 28. augustā, uz balli-koncertu aicina rokenrola grupa Big Al & The Jokers, bet koncertzāles sezonu noslēgs Latvian Blues Band, kas ar savu labāko dziesmu koncertu uzstāsies 5. septembrī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas