Izziņots konkurss Riga Jazz Stage 2015

0 komentāri

Starptautiskais džeza mākslinieku konkurss Riga Jazz Stage 2015 norisināsies no 9. līdz 11. aprīlim kinoteātrī Splendid Palace. Pieteikšanās ilgs līdz 31. janvārim.

Ikgadējā džeza izpildītāju konkursa organizatori aicina pieteikties izpildītājus divās nominācijās – Džeza vokāls un Džeza trompete.

Konkurss iespēja jaunajiem džeza izpildītājiem gūt atpazīstamību, atklāt savus talantus un prezentēt sevi starptautiskā mērogā. Dalībnieku priekšnesumus vērtēs starptautiska žūrija, ko veido mūzikas eksperti, festivālu direktori un žurnālisti no vairākām valstīm. Dalību žūrijas sastāvā jau apstiprinājuši pārstāvji no Turcijas, Lietuvas, Zviedrijas un Polijas.

Konkursa balvu fonds vairāk nekā 6000 eiro apmērā, kā arī uzaicinājumi uzstāties džeza festivālos un koncertos.

Džeza mākslinieku konkurss dibināts 2004. gadā, kad uzvaras laurus plūca Intars Busulis. 2014. gadā ar vokāla un saksofona nominācijām atzīmēta konkursa dibināšanas desmitgade, kad Grand Prix ieguva latviešu džeza izpildītāja Kristīne Prauliņa un saksofonists Batuhans Salliels no Turcijas.

Pieteikšanās ilgst līdz 31. janvārim konkursa mājaslapā rigajazz.lv.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas