Izziņots festivāls Rīgas Ritmi 2015

0 komentāri

Starptautiskais mūzikas festivāls Rīgas Ritmi nākamgad norisināsies pirmajā jūlija nedēļā – no 1. līdz 4. jūlijam, uz koncertiem aicinot vairākās norises vietās – Rīgas Kongresu namā, brīvdabas atpūtas parkā Egle, Daugavas koncertzālē, Origo Summer Stage un citviet.

Festivāls jau 15 gadus notiek Latvijas galvaspilsētā Rīgā, un kopš festivāla pirmsākumiem tajā viesojušies ap 530 mākslinieki no 25 valstīm. 532 koncertos mūziķu sniegumu baudījuši vairāk nekā 160 000 cilvēku.

Jau šobrīd festivāla rīkotāji atklāj pirmos festivāla Rīgas Ritmi 2015 dalībniekus. Kopā ar Latvijas Radio bigbendu uzstāsies godalgotais džeza vokālists Alans Hariss, uz Rīgas Ritmu skatuves kāps arī jaunā vokāliste un komponiste Estere Rada, trompetists Paolo Fresu un bandaneonists Daniele di Bonaventure, kā arī saksofonists Mariuss Nesets kopā ar Latvijas Radio bigbendu.

Katru gadu Rīgas Ritmi piedāvā unikālu iespēju apmeklēt festivāla trīs dienu galvenos koncertus Rīgas Kongresu namā ar 50% atlaidi. Pērkot Superbiļeti, klausītājs iegūst vienu sēdvietu uz sešiem festivāla koncertiem Rīgas Kongresu namā, ekskluzīvās vietās lielās zāles centrā – vietā, kas klausītājam nodrošina vislabāko redzamību un akustiku. Superbiļetes cena – 60 eiro. Biļetes no ceturtdienas, 18. decembra, plkst. 10:00 būs iespējams iegādāties Biļešu serviss tirdzniecības vietās.

Vairāk informācijas: rigasritmi.lv

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas