Izšķīrusies slavenā amerikāņu dziedātāja Meraija Kerija

0 komentāri

Neskatoties uz viņas vecumu, Meraija Kerija joprojām izskatās lieliski, tāpēc viņas kvēlākie stiprā dzimuma fani aiz prieka var berzēt rokas, jo pajukusi viņas sešus gadus ilgā laulība, raksta Mirror.

Baumas par to, ka slavenā dziedātāja ir pašķīrusies no savā nu jau bijušā vīra, repera Nika Kenona, ilgst kopš augusta, bet tagad tas viss ir oficiāli. Domājams, Meraija noteikti neraudāš gaužas asaras, jo nesen apstiprinājusies viņas dalība slavenajā Ellēnas šovā, kas nozīmē – darba daudz un nebūs laika domāt par problēmām privātajā dzīvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Oficiāls iemesls gan netiek minēts, tāpēc to atliek vien minēt, bet reizēm tā notiek, kad cilvēki saprot, ka viņiem nav īsti pa ceļam dzīves ceļos. Novēlēsim abiem veiksmi!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas