Izklausies redzēts “atombombu” Elzu Rozentāli nevar iekarot ar sarkanām rozēm!

0 komentāri

Perfekti atdarinot skotu dziedātāju Lulu un izteiksmīgi izpildot viņas 1965. gada dziesmu Shout, pagājušajā nedēļā šova Izklausies redzēts jaunās sezonas pirmajā raidījumā pārliecinoši uzvarēja kabarē dziedātāja un dejotāja Elza Rozentāle. Kā viņa gatavojās savam priekšnesumam?

“Daudzas stundas mājās pavadīju, stāvot pie spoguļa un mēģinot atkārtot YouTube video redzēto Lulu uzstāšanos,” par gatavošanos šovam žurnālam Privātā Dzīve atklāj pirmā raidījuma favorīte Elza Rozentāle. “Pirms kāpu uz skatuves, man vienmēr ir lampu drudzis. Vienīgais, kas man šādos brīžos palīdz, ir sarunas pašai ar sevi. Sev saku: “Elza, saņemies! Pasaulē notiek daudz trakākas lietas, bet tu uztraucies par šo!” Un man tiešām kļūst vieglāk.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

FOTO: Elzas Rozentāles priekšnesums

Filmēšanas dienā, kas ilgst septiņas stundas, Elza sevi nespēj pierunāt ieturēt maltīti. “Kā smejies, labs mākslinieks ir izsalcis mākslinieks. Taču, ja nopietni – uztraukuma dēļ nevaru neko ieēst. Pat brokastis ne,” žurnālam Privātā Dzīve atzīstas māksliniece.

Iespējams, kāds Elzu atcerēsies no TV šova Koru kari 2, kur viņas pārstāvēja dziedātājas Ievas Kerēvicas vadīto Madonas Zaļā meža kori, vai no kabarē izrādes La Luna, kurā viņa pērn piedalījās. Meitene, kas kabarē uz skatuves kāpj pavedinošā tērpā, patiesībā esot ļoti vienkārša. “Reālajā dzīvē esmu maziņš rūķītis, kas ir tikpat kā nepamanāms,” smej Elza. Turklāt šobrīd viņas dzīvē neesot neviena īpaša cilvēka, kuru valdzināt. “Neesmu no meitenēm, ko var uzpirkt ar sarkanām rozēm. Manu uzmanību var iekarot ar vienkāršību un cilvēcību,” žurnālam Privātā Dzīve akcentē šova Izklausies redzēts pirmās nedēļas uzvarētāja.

FOTO: Izklausies redzēts otrās sezonas atklāšanas raidījums

VIDEO: Izklausies redzēts, 1. raidījums

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas