Izdots Simona Krasta debijas albums Korpulentrijs

0 komentāri

Klajā nācis pagrīdes mūzikas grupas Mazie Smirdīgie Kociņi (MSK) dalībnieka Simona Krasta līdz šim romantiskākais ieraksts – debijas solo albums Korpulentrijs, informē ierakstu izdevniecība Tornis.

Simons Krasts ir Rīgas psihedēliskās pankroka grupas Mazie Smirdīgie Kociņi līderis, kurš paralēli grupai spēlē solo. MSK ir izdoti divi ieraksti, bet trīs līdz četri albumi vēl gaida izdošanu. Līdzīgs ir arī Simona albuma stāsts – ierakstīts pirms vairākiem gadiem, sagatavots izdošanai tikai tagad, 2014. gada rudenī.

Sākotnēji Korpulentrija izdošana tika plānota kopā ar Jura Simanoviča (Bērnības Milicija) otro soloalbumu kā kopīga kasete, bet pēdējos gadus Simons vairāk dzīvo Londonā nekā Rīgā, un tas ir viens no iemesliem šādai nobīdei plānos un laikā.

Albums ierakstīts un miksēts analogi (lentēs), bet pagaidām izdots vienīgi digitālā veidā. No 20. oktobra Korpulentrijs klausāms un iegūstams bez maksas vai pret ziedojumu mūzikas izplatīšanas platformā Bandcamp, kā arī straumēšanas vietnēs Spotify, ITunes, Deezer.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas