Izdots Raimonda Paula un Kristīnes Prauliņas albums Melns ar baltu

0 komentāri

Šonedēļ mūzikas veikalos nonāks jaunās latviešu džeza dziedātājas Kristīnes Prauliņas debijas albums Melns ar baltu, kurā apkopotas 12 jaunas maestro Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem, informē Mikrofona ieraksti.

”Albuma iznākšana, protams, ir ļoti īpašs notikums. Izjūtu to vienlaicīgi kā noteikta dzīves posma noslēgumu un arīdzan jaunu sākumu, jaunu atspēriena punktu,” atklāj Kristīne Prauliņa. ”Albumā apkopotās dziesmas ir kā miniatūri stāsti, spilgtas gleznas pie ikdienas ritējumā citreiz apsūbējušām sienām, kuras dod iemeslu pasmaidīt, un kuras klausoties gribas atlaisties krēslā, mazliet aizmirsties un sajust māju sajūtu mūzikā. Šīs dziesmas man nesušas daudz prieka, ceru, ka tā būs arī klausītājiem,” stāsta dziedātāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Albuma ieraksts notika šoruden Latvijas Radio studijā. Ierakstā līdzās Kristīnei Prauliņai piedalījās maestro Pauls, bundzinieks Māris Briežkalns, kontrabasists Edvīns Ozols, kā arī Sinfonietta Rīga stīgu grupa diriģenta Normunda Šnē vadībā. Dziesmas ierakstīja un miksēja skaņu režisors Varis Kurmiņš.

Studijas ieraksta laikā arī tapis albuma tituldziesmas video, kuru veidojuši Hārdijs Cibuļskis un operators Toms Zarāns.

”Kristīne reiz parādījās orķestra mēģinājumā, nodziedāja vienu dziesmu un orķestra mūziķi sāka aplaudēt. Ticiet man, tas nenotiek bieži. Tādas dziedātājas mums sen nav bijis, ļoti iespējams, ka nekad nav bijis” jaunās dziedātājas talanta spožumu raksturo Raimonds Pauls. ”Redzēsim, kas tur no tā visa būs sanācis, bet es esmu ļoti gandarīts par šo programmu un ceru tai uzrīkot kādu prezentācijas koncertu janvārī,” stāsta maestro.

Albums jau pieejams mūzikas lejupielādes un straumēšanas vietnēs iTunes, Spotify, Amazon un Doremi.lv, bet CD formātā no šīs nedēļas tas nopērkams grāmatnīcās un mūzikas ierakstu veikalos.

Albuma noformējumā izmantotas Andra Barbana un Toma Ločmeļa fotogrāfijas. Dizainu veidojis Artūrs Tigulis.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas