Izcili, bet skaudri! Lady Gaga atklāj patiesību par šovbiznesu, ko daudzi nevēlas atzīt

0 komentāri

”Man ir bijis nepieciešams pieņemt lēmumus. Piemēram, kāpēc es neesmu laimīga? Ok, Stefānija, Gaga, hibrīd, persona? Kāpēc tu esi nelaimīga?” reiz pati sev jautājumu uzdevusi popdīva Lady Gaga.

Pirms pāris gadiem populārā dziedātāja nopietni apsvērusi iespēju pamest mūzikas biznesu. Pirms to darīt, Lady Gaga nolēmusi uzskaitīt lietas, kas viņu padara nelaimīgu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Man nepatīk tirgot smaržas.

Man nepatīk aizvadīt dienas, paspiežot cilvēkiem rokas, smaidot un uzņemot “selfijus”. Jūtos sekla. Es eksistēju. Man ir daudz vairāk, ko piedāvāt.

Man nepatīk tikt izmantotai, lai palīdzētu citiem pelnīt naudu.

Es jūtos skumji, kad esmu pārstrādājusies. Kad esmu tikai naudas ražošanas mašīna. Kad manas kaislības un radošums tiek novirzīts otrajā plānā.

”Ko es sāku darīt? Es sāku teikt NĒ. Es nedarīšu to, man tas nepatīk. Es neuzņemšu to foto, neiešu uz to pasākumu. Es uz to neparakstīšos, jo to neatbalstu. Lēnām sāku atcerēties, kas es esmu,” atceras Lady Gaga. ”Un tad aizej mājās, paskaties spogulī un saki: Jā, ar tevi es varu doties pie miera katru nakti. Jo es pazīstu šo personu. Tai personai ir raksturs, godaprāts un viedoklis. Tā persona nesaka visam “JĀ”. Tā persona nesaņem SMS un neprasa citiem: Ārprāts, viņi man šo uzrakstīja ar šādu smaidiņu galā. Vai es varu šādi atbildēt? Vai tas ir ok? Vai viņiem es patikšu, ja tā atbildēšu? Vai man teikt kaut ko citu?”

”Šis ir gadsimts, kurā mēs dzīvojam. Patiesībā nerunājam cits ar citu. Mēs neapzināti stāstām melus,” uzskata popdīva.

FOTO

VIDEO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas